Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області дев’ятирічний хлопчик разом із сестричкою пішли на злочин

в Кримінал

Житель обласного центру прийшов у поліцію та повідомив про злочин. Тернополянин розповів, що з дачі, яка розташована у Лановецькому районі, невідомі особи викрали дві вудочки загальною вартістю дві тисячі гривень.

Правоохоронці виїхали на місце події та за кілька годин встановили, що причетним до злочину виявився 9-річний мешканець даного населеного пункту.

Правоохоронці встановили, що хлопчик віджав металопластикове вікно заліз у будинок там знайшов дві вудочки та забрав їх.

Під домом хлопчика чекала його малолітня сестричка.

Діти віднесли вудочки додому.

Коли прийгли правоохоронці, то вудочки хлопчик, а свій вчинок пояснив тим, що просто хотів порибалити.
Правоохоронцям охоче б отілося  вірити дитині , що така поведінка – це лише дитячі пустощі, та ось на крадіжці його упіймали вже вдруге за останній місяць.
Правоохоронці пояснили, що вчинок 9-річної дитини підпадає під правову кваліфікацію частини третьої статті 185 Кримінального кодексу крадіжка поєднана з проникненням у житло, але через юний вік відповідальність його омине.
Сьогодні правоохоронці вирішують питання щодо притягнення батьків неповнолітнього до адмінвідповідальності за статтею 184 КУпАП – невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, пишуть на офіційному саті поліції.
Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up