Тернопіль

Сила в правді

Пару гривень та доларів і тернополянин мав стати громадянином Канади, та не судилося

в Кримінал

До правоохоронців Тернополя звернувся житель обласного центру. Чоловік стверджує, що готувався виїхати в Канаду, а втратив усі свої заощадження.

Тернополянин знайшов у мережі інтернет на сайті ОЛХ повідомлення, що житель Вінницької області обіцяє за відносно невеликі гроші вигтовити паспорт та документи на проживання у Канаді.

Тернополянин зідзвонився з автором оголошення та домовилися про умови угоди.

Житель обласного центру мав перекинути гроші, а мешканець Вінницької області мав виготовити паспорт громадянина Канади.

Адекватним людям і так зрозуміло, що по суті це зробити нереально, та мешканець Тернопорля дуже хотів в Канаду, тому повірив у чудо, та щей перерахував аферисту 900 доларів та 18 тисяч гривень.

Тернополянин гроші перерахував та став чекати на документи. Та ні паспорта ні візи, ні дозволів на виїзд у канаду так і не було.

Тоді тернополянин пішов у поліцію та написав заяву.

Правоохоронці розшукали власника оголошення про виготовлення паспорта Канади.

Ним виявився 32-річний житель Вінницької області. Чоловік зізнався, що саме він розмістив оголошення та повідомив, що він жертва, бо передав гроші третім особам, а вони його і підвели і паспорт не зробили і гроші не повернули.

Кримінальне провадження розпочато за частиною 1 статті 190 ККУ. Триває досудове розслідування. Поліцейські проводяться заходи щодо встановлення інших фактів вчинення злочинних дій підозрюваним, кажуть у поліції.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up