Тернопіль

Сила в правді

82-річна тернополянка хотіла дешевого меду, а втратила усі заощадження

в Кримінал

Криміналом закінчилася історія з покупкою меду 82-річною жителькою обласного центру.

У двері пенсіонерки постукав незнайомець. Чоловік розповів, що продає мед за півціни – 50 гривень за літру.

Пенсіонерка погодилася придбати мед за 50 гривень і впустила чоловіка до хати.

Жіночка вирішила придбати дві літри, відтак чоловік перелив мед зі своїх банок у банки тернополянки, порахував здачу, та попросив стареньку помити його банки.

Допоки жінка на кухні виконувала проханння продавця меду, той встиг обнишпорити хату та викрав зі сховку у шафі чотири тисячі гривень.

Пенсіонерка майже відразу помітила, що гроші зникли, тому зателефонувала у поліцію та повідомила про продавця меду, що викрав у неї усі защадження.

У поліції попереджають, краянам не довіряти сумнівним продавцям дешевого товару, працівникам комунальних служб чи соціального забезпечення! Не впускайте таких непроханих гостей до домівок, вимагайте показати документи у службовців, а якщо  незнайомці таки потрапили до вашої домівки, не залишайте самих навіть у коридорі, постійно тримайте їх в полі зору. А що гірше не показуйте чужинцям де зберігаєте готівку!

Зловмисники дуже спритні – за лічені хвилини встигають витягти зі сховку гроші та прикраси. Будьте обачними! При появі незнайомців, які настирливо просять купити товар, перевірити лічильник обміняти готівку, краще зателефонуйте в поліцію!
Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up