Тернопіль

Сила в правді

В селі під Тернополем мама та семеро дітей безкоштовно отримали новий будинок (фото)

в Новини

В Байковецькій об’єднаній територіальній громаді, що знаходиться неподалік Тернополя, зареєстрували звернення від жінки, що опинилася у важких соціальних умовах. 

Жінка сама виховує семеро дітей, та на жаль немає де з ними жити.

Написала у сільську раду, щоб допомогли чим можуть.

На черговому засіданні сесії депутати Байковецької ОТГ вирішили надати жінці з дітьми житло у межах села.

Кошти на будинок та на його ремонт збирали усім селом, завдяки чиновникам, депутатам, соціальним працівникам, і благодійним фондам.

Так спільними зусиллями за короткий час вдалося надати жінці з сімома дітьми просторий будинок у селі з сучасними ремрнтами та меблями.

До будинку проведено газ, воду, світло, вставлені нові двері, металопластикові вікна, змінено дах.

Ззовні проведено утеплення стін будинку.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Кременецькому районі невідомою інфекцією захворіло 10 вихованців місцевого садочка.

В Кременецькому районі керівник РДА розповів про масове отруєння дітей в садочку

Вихованці одного із дошкільних закладів Кременецького району, Тернопільської області опинилися на лікарняних ліжках з невідомих причин. За даними медиків, на сьогодні уже 10 осіб лікуються у районній лікарні в інфекційному відділенні.

Після трьох днів відмовчування, офіційну позицію у Фейсбук озвучив керівник Кременецького району Володимир Козубський.

“Я запевняю, що після отримання офіційних висновків відповідних служб про причини того, що сталося з дітьми, винні особи понесуть персональну відповідальність.
Але просив би до завершення епідрозслідування не вестися на дописи окремих авторів у соцмережах, які вже заздалегідь зробили висновки, а користуватися лише перевіреними даними. Про результати буду інформувати жителів Кременецького району”,- написав Володимир Козубський.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up