Тернопіль

Сила в правді

У 2022 році на “Водній арені Тернопіль” планують провести чемпіонат світу з перегонів на драгонботах

в Новини

60 мільйонів гривень вкладає державний та місцевий бюджети на розбудову масштабного водного об’єкту – водної арени Тернопіль.

Обласні чиновники запевняють, що не зважаючи на значні гроші на будівництво даного об’єкту, гроші скоро окупляться, адже вже цього року на водній арені пройдуть перші змагання, а у 2022 році відбудеться Чемпіонат світу на драгонботах — спеціалізованих каное, стилізованих під дракона.

Також , сьогодні Міжнародна федерація підтвердила намір провести чемпіонат саме у Тернополі.

Попередньо має приїхати від п’яти до семи тисяч учасників у 2022 році.

До слова, кожен зі спортсменів сплачує по 350 євро за участь у Чемпіонаті, а це — 52 мільйони гривень, які залишаться у місцевому бюджеті.

До того ж, за проведення Чемпіонату світу у Тернополі та користування інфраструктурою водної арени, Міжнародна федерація сплачує адміністрації каналу від 800 тисяч до одного мільйона євро.

Крім того, окремо оплачуюються проведення тренувальних зборів. Відтак чиновники переконані, що “Водна арена” дуже швидко окупиться.

“На водній арені Тернопіль заплановано облаштувати інфраструктуру для проведення різних видів змагань на воді, – каже Віктор Кузяк, начальника управління капітального будівництва області – Це будуть змагання з канополо, а також плавання на відкритій воді та водних лижах. Інфраструктура водної арени Тернопіль дозволить також проводити і чемпіонати світу та Європи з риболовлі”, пише Галичина спортивна.

Коли ж міжнародні змагання проводити не будуть, то на водній арені можуть тренуватися віндсерфінгісти, спортсмени на байдарках чи каноє, а також ті, що тренуються на водних лижах.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up