Тернопіль

Сила в правді

Тернополяни просять комунальників розчистити річку Серет

в Новини

Петицію з вимогою звернути увагу на забруднення річки Серет зареєстрували тернополяни на сайті міської ради. Жителі Тернополя вимагають очистити водойму від побутового сміття та гілок, а також іншого поприбирати на берегах річки.

“Вимагаємо провести роботи по очищенню річки Серет від смітт ята бруду, а також звернути увагу на осіб та підприємства, що перодично засмучують річку та її береги”, – такий текст петиції зафіксували містяни.

Якщо дана петиція набере більше 300 голосів, то її змушені будуть розглянути у Тернопільській міській раді та вирішити хто, коли і як буде очищувати річку Серет, пише TeNews.

Нагадаємо, нещодавно активісти писали про забрудненя річки Серет та тернопільського озера побутовим сміттям.

“НАРОДНА ПРАВДА” писала, про забруднення Тернопільського ставу.

У тернопільському ставі знайшли цілу таблицю Мендєлєєва

У якому стані перебуває Тернопільський став і що необхідно зробити, щоб його очистити, упродовж трьох місяців досліджували фахівці. Вивчали рівень забрудненості води, які шкідливі речовини містить намул, склали карту дна озера та провели декілька тисяч аналізів.

“Упродовж майже 40 років, після очищення в кінці 70-х на початку -80-х років 20 століття на дні збирався мул, – розповів професор Василь Грубінко, доктор біологічних наук, завкафедри загальної біології ТНПУ. – В деяких місцях товщина намулу становить від 1 до 2,5 метрів. Він акамулює велику кількість токсичних речовин, які потрапляють з берега зі стічними водами і утримує їх.”

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up