Тернопіль

Сила в правді

На ринку Тернополя у вільному продажі посвідчення учасників бойових дій (фото)

в Новини

Про це у мережі Фейсбук написала місцева активістка Катерина Бойко. 

За словами жінки на місцевому ринку у Тернополі можна придбати посвідчення учасника бойових дій. Єдине, що залишається – це вклеїти фото та поставити печатку і підпис і готиово – ви учасник бойових дій з усіма пільгами.

“Сьогодні вранці на центральному автовокзалі міста Тернополя бійцем-добровольцем випадково виявлено точку продажу посвідчень учасників бойових дій. Все б нічого, але є одне велике АЛЕ….
Мало хто з пересічних тернополян, а тим більше продавців цього товару, знають якою ціною бойові хлопці й дівчата отримують цей статус. Не кажучи про Добровольців, робота по наданню статусу учасника АТО для яких ведеться останні два роки, – написала у мережі Катерина Бойко. 

Не знаємо чи покарають продавця і чи взагалі вилучать продукцію, але на думку місцевих активістів, такі посвідчення не можуть бути у вільному доступі.

Також інші користувачі мережі Фейсбук відзначають, що потрібно подивитися хто друкував дані посвідчення і покарати видавництво.

Також тернополяни рекомендували чоловікові, що знайшов даний товар написати заяву в поліцію та СБУ, нехай вони розбираються, що саме робити з даними бланками посвідчень учасників бойових дій.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up