Тернопіль

Сила в правді

З тернопільського парку вивозять будівельну техніку після нічного погрому

в Новини

Днями “НАРОДНА ПРАВДА”  писала, що у парку Національного Відродження на місці забудови “Вулична Академія” активісти вчинили погром – було знесено риштування, огороду будівництва та пошкоджено будівельну техніку. 

Сварки, бійки, сльозогінний газ – у парку Національного Відродження у Тернополі виступають проти забудови (фото, відео)

Спершу активісти просто чатували та не дозволяли проводити будівельні роботи по облаштування в парку “Національного відродження” вуличної академії.

А згодом взялися до активних дій – таких як блокування роботи важкої техніки, знищення будівельних матеріалів, руйнування огорожі будмаданчику.

На місці події завжди перебуває поліція, бо власник будівництва має усі необхідні документи на початок робіт.

Конфлікт у парку триває уже декілька місяців – кілька активістів уже постраждало, проти декого навіть завели криімнальні справи.

Сьогодні ж у мережі Фейсбук, активісти повідомили, що забудовник вивозить важку техніку з парку.

“Відродження парку Національного відродження триває! Сьогодні зі скандальної забудови вивозять обладнання, яке вціліло після вечора “народного гніву” 13.06.2018. На жаль, численні мирні акції не допомогли, а ось “мова” сили подіяла. Терпець увірвався, люди нагадали владі, що таке людський гнів. Ситуацію тримаємо на постійному контролі, не варто розслаблятися!” — повідомив активіст, голова Тернопільської міської організації ПП “ДемАльянс” Олег Синовець на персональній   сторінці  

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up