Тернопіль

Сила в правді

Депутат Тернопільської міської ради набрехав та тепер заплатить за це 5 тисяч гривень

в Новини

Апеляційний суд Тернопільської області залишив без змін рішення Тернопільського міськрайонного суду по справі позову керівника “Тернопільобленерго” Юхимця І.Ю. до Білана Т.Б., третя особа — ТОВ “Медія Дім Ріа”. 

Судом встановлено, що у виданні “20 хвилин Тернопіль” , інтернет – виданні “Про все”, та на офіційній сторінці у Фейсбук Тарас Білан, колишній керівник оборонного заводу “Промінь”, а сьогодні депутат Тернопільської міської ради розповсюдив інформацію, що “Юхимець та Синенький намагаються знищити оборонний завод Тернополя”.

Судом першої інстанції та апеляційним судом визнано таку інформацію недостовірною і такою, що не відповідає дійсності, принижує честь й гідність та завдає шкоду діловій репутації позивача. Відтак Білана Т.Б. зобов’язано публічно спростувати розповсюджену інформацію у той же спосіб, як було поширено, повідомляє прес-служба Апеляційного суду Тернопільської області.

Також з відповідача на користь позивача стягнуто п’ять тисяч гривень моральної шкоди.

Також у ході судових засідань було з’ясовано ще декілька деталей, коли Тарас білан розповідав, що керівник Обленерго Юхимець був членом партії Регіонів, а це не так.

До того ж Білан доводив , що у 2016 році підприємство намагалося вимкнути підприємтсво “Промінь” від елетропостачання, а це підривало національну безпеку України.

Та у суді було доведено, що Обленерго не мало фізичної та технічної можливості відключити завод від електропостачання, пише TeNews.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up