Тернопіль

Сила в правді

Четверо працівників колонії притягнуть до суду за неподання декларацій

в Кримінал

Подія трапилася у місті Копичинці, Гусятинського району, Тернопільської області. Четверо працівників колонії звільнилися із закладу ще минулого року, але декларації про майновий стан та доходи і досі так і не подали. 

Слідством встановлено, що четверо працівників ДУ “Копичинська виправна колонія (№112)”, які були звільнені зі служби в органах Державної кримінально-виконавчої служби України упродовж 2017 року, в порушення вимог ч.2 ст. 45 Закону України “Про запобігання корупції” дотепер не подали декларації до Єдиного державного реєстру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями та за минулий рік після припинення діяльності.

Сьогодні до Єдиного реєстру досудових розслідувань стосовно вказаних осіб внесено відомості за ст. 366-1 КК України (Подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України “Про запобігання корупції”, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації). Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні.

Сьогодні чотирьом колишнім працівникам колонії загрожує або ж штраф від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, пише Терноград.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up