Тернопіль

Сила в правді

Батьки у Тернополі не готові платити за групи продовженого дня і обіцяють не платити за ремонти у шуолах і садочках

в Новини

В обласному центрі гвалт у  сфері освіти. Спершу іногородних дітей, що відвідують місцеві садочки змусили платити по 1215 гривень за місяць. Відтепер мова йде про те, що будуть платними групи продовженого дня для школярів першого та другого класів. 

Попередньо мова йде про 250-260 гривень за місяць за одну дитину.

За словами тернопільських батьків, якщо дитини дві то цн вже 500 гривень в місяць плюс харчуванння, та книжки, то вийде більше тисячі гривень.

Натомість батьки тернопільських першокласників заявили, що не будуть за власні гроші робити ремонт у класах школи та у групах садочки.

Відтак, тернополяни зареєстрували відповідну петицію про те, щоб як і в минулому групи продовженого дня у Тернополі фінансували за кошти міського бюджету.

На сьогодні петицію уже підписало 305 осіб з 300 необхідних.

Тернопільські батьки надіються на розуміння та підтримку з боку Тернопільської міської ради, пише 20 хвилин Тернопіль. 

До того ж батьки обіцяють не здавати гроші на ремонти у приміщенні класів міських шкіл та у групах садочків, якщо їх заставлять платити за групи продовженого дня.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286