Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області кілька десятків людей на півтори години перекрили дорогу (фото)

в Новини

Сьогодні близько 10 години ранку, орієнитовно до 11.30, кілька десятків людей перекрили дорогу в селі Озерна, Зборівського району, Тернопільської області.

Дорогу перекрили працівники ДП “Укрспирт”. Ще у травні цього року рахунки підприємства заблоковані за поданням Державної фіскальної служби України через несплату 187 мільйонів гривень податків протягом 2012-2014 років.

Протестувальники стверджують, що обладнання стоїть, люди не отримують зарплату, а все через те, що податкова не може узгодити питання щодо перерахунку необхідних грошей.

Протестувальники заявили, якщо Державна фіскальна служба України не розблокує рахунки ДП “Укрспирту”, люди обіцяють йти протестувати під стіни Державної фіскальної служби України у Тернопільській області.

До слова,  наприкінці травня Окружний Адміністративний суд Києва заарештував всі банківські рахунки ДП “Укрспирт”, в рамках виконавчого провадження про стягнення з нього 187 мільйонів гривень, через неузгоджені податкові нарахування за 2012-2014 роки. Керівництво “Укрспирту” зазначає, що арешт рахунків спричинить банкрутство державного підприємства та втрату близько 10 мільярдів гривень акцизного податку на рік. Керівництво впевнене, що ці штрафні санкції спричинені через попередніх власників, які працювали тут до 2014 року, – повідомляє Погляд.

Фото зі сторінки у Фейсбук телеканалу ІНТБ.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up