Тернопіль

Сила в правді

У Чорткові підрядники вкрали майже 300 тисяч гривень, призначених на ремонт дороги

в Кримінал

Прокуратура закінчила досудове розслідування та направила у суд справу про розкрадання бюджетних коштів підрядниками, які виграли тендер на ремонт дороги у місті Чортків, Тернопільської області. 

За даними слідства, підрядники підробили акти виконаних робіт, та як наслідок вкрали 274 тисяч гривень, призначених на асфальтування вулиць та дворів Чорткова.

За результатами досудового розслідування обвинувальні акти за ч.1 ст. 191 (Привласнення чужого майна, яке було ввірене особі), ч. 2 ст. 358 ККУ (Складання приватним підприємцем завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення), скерували до районного суду.

Додамо, що в ході розслідування, підрядники відшкодували усю суму, яку вкрали при ремонті доріг у Чорткові, пише Голос.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА”  писала, щоту Тернопільській області чиновники вкрали гроші, призначені на ремонт дороги.

Чиновники вкрали гроші на ремонт дороги у Тернопільській області

Прокуратура Теребовлянського району порушила справу щодо посадових осіб місцевої служби автомобільних доріг через розтрату коштів, які виділили на ремонт дороги, а ями і далі там.

Понад мільйон гривень виділила місцева казна та Служба автомобільних доріг у Тернопільській області на ремонт ділянки дороги у Теребовлянському районі – “Озерна – Городище”.

Частину грошей таки освоїли на ремонт траси, а решту десь пропало.

Тому сьогодні, Теребовлянською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст.191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем)  стосовно службовців підприємства з ремонту доріг, пише ЗЗ.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up