Тернопіль

Сила в правді

Масове отруєння дітей зафіксували медики у Тернопільській області – активісти стверджують, що малюків потравив фермер

в Кримінал

Не встигли мешканці Тернопільської області оговтатися від масового отруєння та гибелі бджіл, худоби, кролів та домашної птиці після кроплення полів місцевими фермерами отрутохімікатами, як кременецькі активісти заявляють у мережі Фейсбук, що після кроплення полів, у двох селах районо масово захворіли діти.

“Сьогодні зранку десятки !!! приватних повідомлень від жителів сіл Гаї та Града Кременецького району Тернопільської області. Люди повідомили страшну новину та благають про допомогу. У дитсадку с. Гаї Кременецького району МАСОВЕ отруєння дітей, деяких госпіталізували до Кременецької лікарні (інфекційне відділення), деякі вдома з температурою. Люди пов’язують це з нещодавнім кропленням авіацією полів місцевим фермером, адже саме тоді літак систематично пролітав над школою та дитсадком. Також люди переживають, що всі керівники будуть намагатися цей факт приховати і через це діти можуть не отримати належного медичного забезпечення, – написав   у мережі Фейсбук місцевий активіст Ярослав Шуляк.

За офіційними даними у районну Кременецьку лікарню  в інфекціне відділення госпіталізували уже шість жителів згаданих вище сіл, 2012-2013 років народження з однаковими симптомами – діти блюють, у них болить голова, живіт та висока температура.

Відомо, що на місце події приїхали працівники Тернопільського обласного лабораторного центру для взяття проб та аналізів, а також пошуку джерела самої інфекції.

Як тільки стане відомо від чого і чому потравилися діти, “НАРОДНА ПРАВДА” обіцяє написати читачам.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up