Тернопіль

Сила в правді

Кабачки, картоплю , редиску та полуницю з нітратами масово завозять на територію Тернопільської області

в Новини

В головному управлінні Держпродспоживслужби у Тернопільській області кожного місяця проводять перевірки та експертизи на придатність споживання тих чи інших продуктів харчування. 

У січні цього року було зроблено 3663 експертизи овочів та фруктів, з них – 40 кілограм через певні невідповідності недопустили на споживчі ринки Тернопільської області.

У лютому було проведено 3603 експертизи, як наслідок 34 кілограми продукції забраковано.

В березні перевірку не пройшли 540 кілограм овочів та фруктів, а вже в квітні 255 кілограм, при чому 221 кілограм овочів та фруктів не допустили на ринки області через перевищення вмісту нітратів.

У травні було зідйснено 8452 експертиз картоплі, редиски, полцниці, капусти та кабачків. Було забраковано 537 кілограм продукції, при чому 412 кілограм овочів та фруктів не потрапили на ринки, бо мали високий вміст нітратів.

До слова, За два місяці (квітень – травень) державними лабораторіями ветсанекспертизи  на ринках області не допущено до реалізації населенню з причин виявлення перевищеної  нітратів 4,7% від всієї кількості проведених експертиз овочевої продукції, пишуть на офіційному сайті головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області. 

До того ж купуючи овочі та фрукти на ринку – експерти радять їх добряче мити та залишати відмовати у холодній воді.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up