Тернопіль

Сила в правді

Директора Новосілківського спиртзаводу звільнили та він планує у суді оскаржувати дане рішення – журналісти стверджують, що такого керівника варто посадити

в Кримінал

Журналісти тернопільського інтернет-видання Часопис розповіли про діяльність вже колишнього керівника державного підприємства – спиртовий завод у селі Новосілка, Підволочиського району, Тернопільської області -Бориса Ярослава Миколайовича.

За даними видання, директора державного підприємства звільнили у травні цього року, та він планує подавати всуд, ніби то його заставили написати заяву на звільнення.

Працює чоловік на даному підприємстві з 1990 року на посаді затсупника директора. А в 2011 році,  (після трагічної смерті колишнього директора заводу Володимира Кривоноса, до якої, як стверджують обізнані люди, міг бути причетний і Ярослав Борис) очолює Новосілківський спиртовий завод.

За даними журналістів Часопису, у 2013 -2014 році пана Бориса частково відсторонили від виконання обов’язків за махінації, та невдовзі знову поновили на посаді.

Та як пишуть журналісти, дружина директора пані Данута “заправляла” в бухгалтерії підприємства та за сумісництвом була засновником ТОВ “Агропродтех”, яке за “дивним збігом обставин” було і є досі головним постачальником зернових культур на Новосілківський спиртзавод. Директором  даного товариства є давній друг Ярослава Миколайовича-  раніше судимий  за службові злочини Борис Пйонтка. Саме через цю фірму “сім’я”. за версією видання Часопис і викачала з заводу мільйони гривень державних коштів.

Та попри те, що нікого за дані злочини так і не посадили, директор спиртового заводу планує поновитися на заводі та надалі продовжувати зарляти чималі статки.

А з доходами вже кошишнього спиртового барона можна ознайомитися переглянувши декларацію про доходи.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up