Тернопіль

Сила в правді

У селі під Тернополем люди перекрили дорогу, бо їм набридли махінації із землею

в Кримінал

У селі Малий Ходачків, вчора, 10 червня, місцеві жителі перекрили дорогу, пропускалии авто тільки з дітьми та вагітними. 

Люди на кілька годи перекрили трасу. Місцеві жителі розповіли, що таким чином хотіли привернути увагу до себе і своїх проблем.

За словами мешканців Малого Ходачкова їхній сільський голова уже довготривали йперіод здійснює махінації із землею і нікому немає до цього діла.

Як наголосили протестувальники, чиновник роздав більше 120 гектарів сільських земель  невідомо кому, натомість землі для місцевих жителів немає.

Люди кілька годин ходили по дорозі, чекали що до них приїде хтось з районного чи обласного керівництва, натомість ніхто так і не прибув .

Протестувальники зібралися та склали звернененя до керівництва району та області щодо розгляду їх питання та реагування на злочинні дії сільського голови МалогоХодачкова, пише Медіатор.

До того ж селяни викрикували образливі слова на місцевого чиновника. За словами жителів на їх збори та мирну акцію протесту прийшов тільки один депутат сільської ради із Малого Ходачкова, всі решта скоріш за все побоялися.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up