Тернопіль

Сила в правді

Депутати з Почаєва досі не спромоглися прийняти рішення про утворення єдиної православної помісної церкви

в Новини

Депутати Почаївської міської ради проти створення в україні єдиної помісної православної церкви. Принаймні такий висновок можна зробити з безініціативності народних обранців, які досі не прийняли та навіть не винесли на порядок денний питання про звернення Президента України Петра Порошенка до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу на автокефалію православної церкви в Україні.

На сьогодні практично усі депутати селищних, сільських, районних та тим паче обласної ради прийнля дане звернення та підтримали його, адже хочуть щоб православна церква по праву належала саме українському народові.

Натомість у Почаєві думають інакше, принаймні жоден із депутатів не запропонував проголосувати за дане питання, не виніс його на порядок денний.

До того ж, усі ми добре знаємо , що в Почаєві знаходиться головна святина Московського патріархату Почаївська Лавра, яка належить українському народові, та в силу обставин та рішення тоді ще прем’єр – міністра України Віктора Януковича у 2003 році на 50 років була передана в оренду московським попам.

То якщо з попами все зрозуміло, то що ж тоді діється з депутатами, які здавна виросли на українській землі, розмовляи з дитинства українською мовою та ходили в українську школу, пишуть Тернополяни.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286