Тернопіль

Сила в правді

“Укрпошта” вирішила надрукувати на марках зображення картин тернопільської художниці

в Новини

Українське підприємство “Укрпошта” вирішило надрукувати марки із зображенням талановитої тернопільської художниці Олесі Гудими.

Відтак, серія картин “Українська мадонна” буде відтворена на поштових марках, а  робота “Дерево життя” стане вітальною листівкою. Картини тернополянки нещодавно демонструвалися у Києві в Мистецькому Арсеналі, а одна із фірм Великої Британії зобразила її картину на подушках, пише Бізнес-область.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернополі презентували 22 унікальних відшитих полотна борщівської вишивки, яку вважали втраченою.

У Тернополі презентували 22 орнаменти відшитої стародавньої борщівської вишивки (фото, відео)

На вихідні у Тернополі відбулася унікальні мистецько-культурна подія. В українському домі “Перемога” було презентовано 22 відшитих зразки стародавньої борщівської вишивки, яка вважалася втраченою .

24 майстрині з різних куточків України, а також одна з Австрії з Відня, протягом кількох місяців спершу відшукали, згодом впорядкували, а відтак відшили 22 унікальних неповторних орнаменти стародавньої борщівської вишивки.

Відкривала свято організатор та натхненниця проекту вишивальниця Майя Юркевич.

Впорядковувала схеми вишивок тернополянка – вишивальниця Вікторія Кривоніс.

Для гостей свята спершу запропонували ознайомитися з витоками та історією української вишивки, також було запропоновано розважальну програму, а згодом усіх вишивальниць запрросили на сцену та попросили презентувати кожну з них свою неповторну роботу.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up