Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі батьки першачків з жахом чекають вересня, адже доведеться платити ще й за групи продовженого дня

в Новини

В обласному центрі все ніяк не можуть відійти від нововведення депутатів про оплату за садочки за тих дітей, що не мають прописки у Тернополі, так з вересня на жителів України загалом, та й Тернополя зокрема чекають нові зміни. 

У Міністерстві освіти та науки України обговорюють поки питання, щоб групи продовжено дня у школах, де зазвичай перебувають діти 1-их та 2-их класів були платними.

І поки в Міністерстві тільки обговорюють таку ініціативу, у Тернополі батьки уже шоковані і стверджують, що їх уже попереджують, що з вересня доведеться викласти по 260 гривень за місяць за дитину , якщо школяр залишається на групі продовженого дня у школі після основного навчання.

В школах Тернополя поки що обговорюють з батиьками ймовірність оплати за групи продовженого дня.

Поки достеменно нічого невідомо, та те, що платити батькам доведеться, це точно.

Єдине питання, скільки, пише 20 хвилин Тернопіль.

До слова, “НАРОДНА ПРАВДА” уже неодноразово писала, що у тернополі батькам, чиї діти непрописані у Тернопрлі доведеться платити по 1215 гривень за дитину в місяць.

У Тернополі продовжується скандал з відвідуванням садочків іногородних дітей (відео)

Скандал розгорівся у дошкільному навчальному закладі №20 міста Тернополя.

Спершу 5-річного хлопчика не хотіли приймати у садок, а згодом, як іногородньому запропонували платити за відвідування адочка 1215 гривень плюс плата за харчування.

За словами завідуючої садочка – Марії Басюк, є спеціальне розпорядження міської ради , згідно з яким діти, чиї батьки не мають реєстрації у Тернополі мають оплачувати в місяць по 1215 гривень

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286