Тернопіль

Сила в правді

Завтра у Тернополі відкриють унікальну виставку (фото)

в Новини

8 червня, о 19 годині , в приміщенні артгалереї “Бункермуз”, в центрі Тернополя заполановано відкриття виставки Віталія Агапєєва “Перетин”. 

Основа ідея виставки “Перетин” — це графічний манускрипт, де кожен лист розкриває новий спосіб трансгресії. Поруч із зображенням представлена текстова частина, котра підводить до вектора ідейного поля.

“Ми приречені на спостереження постійного розпаду та синтезу всередині та ззовні нас, поки не досягнемо свого фізичного ліміту. Ця діалектична трансформація наш постійний супутник. Інколи ми можемо грати з нею, інколи вона грає з нами, – відзначив автор. – Саме це стимулює нас до постійних видозмін, однак органічно цей процес може відбуватись лише за наявності міцного внутрішнього стержня. Проте перебуваючи на грані своїх можливостей, легко впасти у відчай, відмовитись бачити новий горизонт, оскільки виникає страх побачити там себе зміненим. Але усвідомлення себе як модальної та динамічної структури, що стимулює в собі постійні метаморфози, є одним із головних ключів трансгресії”.

До слова, термін трансгресія — це термін некласичної філософії, який фіксує феномен переходу неперехідного кордону, головне — кордону між можливим і неможливим.

Вхід вільний. Виставка триватиме до 28 червня.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у тернополі презентували 22 відшитих полотна втраченої борщівської вишивки.

У Тернополі презентували 22 орнаменти відшитої стародавньої борщівської вишивки (фото, відео)

На вихідні у Тернополі відбулася унікальні мистецько-культурна подія. В українському домі “Перемога” було презентовано 22 відшитих зразки стародавньої борщівської вишивки, яка вважалася втраченою .

24 майстрині з різних куточків України, а також одна з Австрії з Відня, протягом кількох місяців спершу відшукали, згодом впорядкували, а відтак відшили 22 унікальних неповторних орнаменти стародавньої борщівської вишивки.

Відкривала свято організатор та натхненниця проекту вишивальниця Майя Юркевич.

Впорядковувала схеми вишивок тернополянка – вишивальниця Вікторія Кривоніс.

Для гостей свята спершу запропонували ознайомитися з витоками та історією української вишивки, також було запропоновано розважальну програму, а згодом усіх вишивальниць запрросили на сцену та попросили презентувати кожну з них свою неповторну роботу.

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286