Тернопіль

Сила в правді

Літом на теренах Тернопільської області функціонуватиме близько 450 дитячих оздоровчих закладів, при чому як на платній так і на безкоштовній основі (відео)

в Новини

З початком літа, у батьків постало актуальним питання – “Куди ж віддати дітей на три місяці?!”. У Тернопільській області цього року діє близько 450 оздоровчо-навчальних-відпочинкових закладів. При чому є як цілком безкоштовні так і платні.

На сьогодні, за словами чиновників з Тернопільської обласної державної адміністрації, на території нашого регіону уже відкриті та приймають дітей 252 мовних табори, де діти можуть вивчати під час літніх канікул іноземну мову, також працюють 174 табори з денним перебуванням, є три табори на території області праці та відпочинку, вісім наметових та десять заміських оздоровчих таборів.

Також не всі табори є платними, працюють і безкоштовні, інші платні – від 200 до 250 гривень за ліжко-день перебування.

Безкоштовно оздоровлюють тільки діток із пільгових та соціально-незахищених категорій – це діти учасників АТО, малозабезпечені, багатодітні, а також талановиті діти, що досягли певних успіхів у спорті, мистецтві і так далі.

У місті ж Тернополі діють пришкільні дитячі табори, а також дитячо-спортивно-бнацька школа “Дивоцвіт”.

За два тижні перебування, що у пришкільному таборі, що у Дивоцвіті батькам доведеться викласти від 1200 до 1500 гривень.

Детальніше у сюжеті ІНТБ

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286