Тернопіль

Сила в правді

Сучасний багатофункціональний спортивний комплекс планують звести у Тернополі на проспекті Злуки

в Новини

До кінця 2018 року, у тернополі на проспекті Злуки 3а планують розпочати будівництво сучасного спортивного комплексу на три тисячі глядачів.

З державного бюджету на будівництво комплексу планують виділити 27 мільйонів гривень, решту грошей дофінансує Тернопільська міська рада.

Сучасний мультиспортивний комплекс з трибунами та паркінгом вміщуватиме зaли для ігрових видів спорту.

Чиновники стверджують, що у спортивному залі будуть приміщення для занять волейболом, футзaлом, бaскетболом, гaндболом та бадмінтоном.  Також у даному приміщення планують приймати всеукраїнські та міжнародні чемпіонати.

Сьогодні також йде мова про те, щоб у нове приміщення переселити дитячо-юнацьку спортивну школу з греко-римської боротьби, що наразі знаходиться у приміщенні Тернопільського замку.

До слова, з усіх одинадцяти українських міст, які  представили нa розсуд комісії Кабміну власні проекти щодо спорудження сучасних спортивних комплексів, саме Тернопіль увійшов до списку тих міст, у яких незабаром з’явиться сучасний спортивний комплекс, і спорудження якого на 27 мільйонів гривень профінансує держава.

Також серед переможців виявилися – Вінниця з будівництвом “Палацу спорту”, Рівне з будівництвом сучасного спортивного залу, а також Хмельницьк , Львів та Черкаси, в яких також планують облаштувати по палацу спорту, передає сайт ТМР.

Усім містам також перепаде по 27 мільйонів гривень, крім Рівного, якому виділять 15 мільйонів гривень з державного бюджету.

На сьогодні уже є проект спортивного комплексу у Тернополі, планується, що при належному фінансуванні – за рік -два роботи завершать.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286