Тернопіль

Сила в правді

У селі під Тернополем зводять штучне футбольне поле за 1,5 мільйона гривень (фото)

в Новини

У селі Товстолуг, Тернопільського району, що належить до Великогаївської об’єднаної територіальної громади, вирішили облаштувати футбольний майданчик зі штучним покриттям.

На це з державного бюджету виділили 720 тисяч гривень, решта суми одобрила Великогаївська територіальна громада.

Загалом вартість проекту становить півтора мільйони гривень.

Керівник Тернопільської облдержадімінстрації Степан Барна наголосив , що будівництво футбольного майданчика у Товстолузькій ЗОШ І-ІІІ ступеня здійснюється в рамках відповідної державної програми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України”.

Обсяг фінансування, за його словами, складає близько півтора мільйона, з яких понад 720 тисяч гривень – це кошти з державного бюджету.

Решту грошей, на умовах співфінансування, покриває громада села.

На сьогодні, розмір футбольного поля становить – 22*42 метри.

Роботи по облаштуванню футбольного поля планують завершити до кінця цього року.

На 2018 рік заплановано відкриття 11 футбольних полів по Тернопільській області, одне з яких днями відкрили у тернопільській школі №29.

До того ж чиновники нагадали, що у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді це не єдине футбольне поле зі штучним покриттям , яке зводять за програмою співфінансування держави та місцевого бюджету.

Подібне футбольне поле облаштовують у селі Баворів, Тернопільського району.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286