Тернопіль

Сила в правді

Об’єднані територіальні громади Тернопільської області вкладають мільйони в будівництво ФАПів (фото)

в Новини

Мова йде про будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини безпосередньо у селі Великі Гаї, Тернопільського району та розробка проектно-кошторисної документації на будівництво амбулаторії у селі Баворів, що входить до однієї Великогаївської об’єднаної територіальної громади. 

Сьогодні тривають ремонтні роботи. Амбулаторію, що у Гаях збільшили із 139 квадратних метрів до 635 метрів квадратних.

Уже відомо, що в медичному закладі працюватимуть чотири сімейних лікарі, які за попередніми даними будуть обслуговувати три тисячі пацієнтів згідно із підписанами деклараціями.

Загальна кошторисна вартість об’єкта на сьогодні становить понад десять мільйонів триста тисяч гривень, з них половина – це власні кошти громади, інша половина – це гроші з державного бюджету.

Звгалом ще цього року Тернопільська область отримає 179 мільйонів гривент, за рахунок яких в області планують звести 18 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, подекуди із житлом для сімейних лікарів, закупити автомобілі для зручності та оперативності медиків, а також осучаснити обладнання.

До слова, новозбудований ФАП – комунальне некомерційне підприємство “Великогаївська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини” має забезпечувати медичне обслуговування жителів сіл – Великих Гаїв, Дичкова, Красівки, Застінки, Товстолуга та Кип’ячки.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286