Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області за 18 мільйонів продають санаторій “Збруч”

в Новини

У місті Гусятин, Тернопільської області продають державне підприжмство “Санаторій Збруч”. 

Як розповіли джерела в Тернопільській облдержадміністрації, купити пропонують 5509.6 метрів квадратних недобудованих корпусів.

Стартова ціна становить 18 604 943.00 гривень. Гарантійний внесок- 930 247.15 гривень, крок аукціону – становить  186 049.43 грн, – йдеться у повідомленні.

Аукціон відбудеться 25 червня, пише ЗІК.

До слова, ще минулого року, “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що обласна рада взялася за реогранізацію усіх санаторно-оздоровчих закладів Тернопільської області.

Обласні депутати хвацько взялися за реорганізацію медзакладів

Яблунівський дитячий протитуберкульозний санаторій перетворять на реабілітаційний центр для пацієнтів з посттравматичним стресовим розладом, що буде структурним підрозділом  обласного наркологічного  диспансеру. Таке рішення депутати ухвалили на сесії 22 грудня.

Бережанський обласний протитуберкульозний диспансер та Заліщицьку обласну протитуберкульозну лікарню приєднають до Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансеру. Ці два заклади стануть диспансерно-поліклінічніми відділеннями, стаціонарів не матимуть.

Проекти рішень про реорганізацію закладів служби крові, обласних протитуберкульозного й шкірно-венерологічного диспансерів у Чорткові не набрали необхідної кількості голосів депутатів.

Розгляд ліквідації ще двох медзакладів – Бережанського обласного дитячого гастроентерологічного санаторію  та Кременецького обласного дитячого психоневрологічного санаторію – перенесено на наступну сесію. Та і це питання згодом вирішили позитивно.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up