Тернопіль

Сила в правді

Близько шести тисяч учасників АТО отримали майже чотири тисячі гектарів землі на території Тернопільської області

в Новини

За час проведення антитерористичної операції на Сході країни 5 838  учасників АТО з Тернопільської області стали власниками землі. Загальна площа ділянок становить 3807 гектарів.

“Цього  ж року в Тернопільській області бажання отримати землю у власність виявили 1129 учасників антитерористичної операції та членів їх родин. Саме таку кількість заяв від військових ми отримали, — каже перший заступник начальника головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області Віктор Білецький”.

За словами чиновника, на сьогодні, 881 учасник АТО отримав дозвіл на розробку проектів землеустрою на земельні ділянки загальною площею близько 958 гектарів на території Тернопільської області.

До того ж з виділеної землі, для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО було видано 574 дозволи на загальну площу 927 гектарів, для ведення садівництва 102 дозволи на земельні ділянки загальною площею понад 9 гектарів, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд 205 дозволів площею майже 22 гектари.

До того ж землевпорядна служба дала рекомендації на розроблення 126 земельних ділянок для родин військових, які загинули у зоні АТО.

На сьогодні погодження отримали на 51 проект землеустрою, пише 7днів.

Та нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що ветерани АТО не можуть безперешкодно отримати землю.

Тернопільські ветерани АТО не можуть безперешкодно отримати землю

Ветеран АТО, житель села Синява Збаразького району Юрій Купчак вже більше року намагався отримати земельну ділянку, яка гарантована йому законом України. Чоловік зізнається, що після того як повернувся додому з зони проведення Антитерористичної операції вирішив розпочати свій невеликий бізнес – займатися фермерством. Для того, аби йому виділили землю для ведення особистого селянського господарства звернувся у Синявську сільську раду. Депутати ще у 2017 році виділили для бійця АТО 0,5 гектара землі. Проте, для того аби почати обробляти ділянку ветерану необхідно було також отримати дозвіл на розроблення проекту землеустрою від головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області. Однак, з тих чи інших причин, чиновники в облдержадміністрації не поспішали оформляти документи. Юрій Купчак вирішив звернутися до громадської організації “Національна агенція із захисту прав землевласників”.

Громадські активісти спільно з юристами організації виїхали в село Синява, де проживає чоловік зі сім’єю і поспілкувалися  з сільським головою. Окрім того, направили відповідне звернення в головне управління Держгеокадастру в Тернопільській області, аби все таки Юрію Купчаку надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286