Тернопіль

Сила в правді

В Тернополі облаштували таксі, яке перевозить пасажирів з тваринами (відео)

в Новини

Близько місяця у Тернополі працює особливе таксі – зоотаксі. Одна із машин перевозить пасажирів разом з домашніми тваринами.

Тернополяни розповіли, що зазвичай, якщо маєш собаку, особливо значних розмірів, то таксисти відмовляються везти тварину.

“Якщо приміром потрібно поїхати до ветеринара з хаскі, то доводиться просити знайомих з авто, щоб відвезли, бо коли таксисти чують, що похздка з собакою, то не хочуть приїжджати на виклик, навіть якщо доплачуєш 20-30 гривень, – розповів тернополянин”.

Близько місяця тому тернополянин Вячеслав Олієвський, власник двох великих собак, вирішив створити у місті перше зоотаксі.

“Я має дві габаритні собаки і знаю по собі як це важко їх кудись перевезти, – наголошує чоловік. – Тому вирішив створити у Тернополі зоотаксі. Моя машина одночасно може перевезти чотири великих собаки плюс їх господарі. До того ж якщо потрібно я можу транспортувати тварин по території області чи перевозити малих щенят”.

Детальніше у відео ІНТБ

Тернополяни ж дуже задоволені, що у місті нарешті з’явилося перше зоотаксі, відтепер можна без проблем викликати авто, та не переживати, що з твариною не приймуть замовлення.

Шкода тільки, що автомобіль тільки один.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286