Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі судитимуть двох чоловіків, що надрукували фальшивок на шість мільйонів доларів США

в Кримінал

Прокуратура Тернопільської області завершила розслідування та передала у суд справу про банду фальшивомонетчиків, які друкували та збували фальшиві 100 доларів на теренах Західної України. 

Двоє жителів Тернопільської області разом зі спільниками закупили спеціальне обладнання та матеріали та протягом 2016-2017 років друкували фальшиві банкноти по 100 американських доларів.

У ході слідства стало відомо, що підпільну друкарню організували на теренах сусідньої області. Друкували банкноти номіналом по 100 доларів та збували на території Західної України.

Під час санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили банкнот на більш як шість мільйонів доларів.

До того ж сьогодні, ще триває розслідування стосовно інших учасників, причетних до вищевказаного злочину.

Для того, щоб кожен, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності – правоохоронці закликають небайдужих громадян повідомляти правоохоронним органам про факти виготовлення, зберігання, збуту підробленої іноземної валюти (долари США! на території Тернопільської та сусідніх областей, пише Терноград.

Та справу двох організаторів фальшивомонетного бізнесу уже передано у суд.

Сьогодні Феміда вирішить на яке покарання заслуговують зловмисники, що друкувалии  та рохповсюджували фальшиві доларові купюри номіналом по 100 доларів.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up