Тернопіль

Сила в правді

Минулого року кожен житель Тернопільської області вдихнув 10 кілограм забруднюючих речовин

в Новини

Працівники Головного управління статистики у Тернопільській області опублікували шокуючу інформацію. 

За даними експертів, минулого 2017 року, у повітря Тернопільської області було викинуто 10,6 тисяч тонн забруднюючих речовин, що на 16,8 відсотків більше, ніж у 2016 році.

За 2017 рік у атмосферу краю надішло 3,7 тисяч тонн речовин, які належать до парникових газів – метан та азоту оксид, що складає 35,2 відсотки загальної кількості викидів.

Найбільшими забруднювачами повітря є підприємства, що займаються транспортуванням газу – це Тернопільське лінійне управління магістральних газопроводів філії УМГ “Львівтрансгаз”, яке минулого року викинуло у повітря 946 тонн викидів.

На другому місці ДП “Кременецьке управління з постачання та реалізації газу” викинуло у повітря 942 шкідливих відходів,

На третьому місці знаходиться  Гусятинська газокомпресорна станція – 700 тонн відходів у повітря минулого року . Значну частку викидів у атмосферу здійснили також сільськогосподарські підприємства – близько 23  відсотків  від усього обсягу.

Крім того, працівники статистики відзначили, що минулого року у Тернопільській області на одного жителя краю припало по 10 кілограм забруднюючих речовин, що на 1,5 кілограма більше ніж у позаминулого року.

До того ж,  від постійних джерел забруднення в атмосферу Тернопільської області минулого року надійшло 611,3 тисячі тонн діоксиду вуглецю, що має парникову дію.

Порівняно з 2016 роком, викиди діоксиду вуглецю зросли у 1,5 разів  на територію Тернопілля, пише Наш День.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up