Тернопіль

Сила в правді

Як губернатор Барна з нардепом Юриком обманюють виборців на Тернопіллі

в Правда про чиновників

Мова йде про облаштування на території Тернопільської області футбольних полів.

Як пише видання В курсі, та видання Слово і Діло  ще минулого року голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна пообіцяв, що у Тернопільській області буде створено 10 нових футбольних полів. З того всього є тільки два.

Вже цього року чиновник наобіцяв ще 20 футбольних полів, та досі немає жодного.

“Жодного району Тернопільської області без футбольного поля. Такі амбітні плани поставили собі наша команда Тернопільської обласної державної адміністрації та Федерація футболу Тернопільської області. До літа 2018 року в нашому краї будуть додатково встановлені 20 футбольних полів за рахунок державного й місцевих бюджетів”, – розповів чиновник.

16 квітня Степан Барна, голова Тернопільської ОДА повідомив, що за два місяці в селах області відкриють 25 футбольних полів зі штучним покриттям.

Додамо , що близький друг та колега Степана Барни, депутат від “БПП” Тарас Юрик відповідає в області за футбол.

Чиновник є головою футбольної федерації у Тернопільській області.

І тут виникає логічне питання – хто кого підставляє, і хто обманює виборців.

Барна – Юрика, бо обіцяє, а той не виконує, чи все ж таки Юрик – Барну, бо попри обіцянки шефа нічого так і не робить.

Ми можемо тільки здогадуватися, скільки до кінця року на Тернопіллі з’явиться футбольних полів, та поки виходить як у народній українській приказці – що обіцянка – тільки цяцянка.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286