Тернопіль

Сила в правді

Турбота про комунальні аптеки чи дерибан грошей – журналісти звинуватили депутата Василя Деревляного у відвертій брехні (фото,документи)

в Правда про чиновників

Журналісти Тернопільської області провели розслідування щодо ситуації з комунальними аптеками краю. 

Як пише Голос, за даними обласного осередку ВО “Батьківщина”, завдяки злагодженим діям депутатів від їхньої партії та зокрема впливу керівника обласної організації Василя Деревляного від дерибану вдалося вберегти комунальну аптеку в Чорткові, в Зборові та в Струсові.

Почнемо з кінця.

Василь Деревляний та його партійці комунальну аптеку у Струсові від дерибану вбереги, та сьогодні у її приміщення знаходиться секонд-хенд, а гроші за оренду отримує – 50 відсотків – обласна рада, а 50 аптечне об’єднання.

Натомість у селі немає аптеки, люди змушені їздити у Тернопіль, а село та сільська рада не отримує жодної копійки від підприємця, що орендує комунальне прмміщення.

Далі аптека у Зборові. У лютому 2018 року її урочисто відкрили після капітального ремонту. І все б інчого, та витратили на капітальні роботи комунальної аптки, яка не працювала кілька років 550 тисяч гривень. А роботи виконнували фірми та підприємці, які в районі належать до ВО “Батьківщина”.

Зокрема, ремонтні роботи виконували ФОП “Продан Т.П.” та підприємець Слюсарчук Галина Петрівна.

ФОП “Продан Т.П.” здійснював капітальний ремонт будівлі аптеки у місті Зборів. Вартість виконаних робіт було оцінено в 287 646 гривень.

Підприємець Слюсарчук Галина Петрівна продала будівельних матеріалів (Будівельні матеріали, побутові вироби, технічні засоби, металопластикові конструкції) на 149.2 тисяч гривень, а згодом ще на 47.9 тисяч гривень будівельних матеріалів (Підвісна стеля (Армстронг), лінолеум, плінтуса, світильники, дюбеля.)

Зокрема, що Продан, що Слюсарчук мають безпосереднє відношення до районного осередку “Батьківщини”, яку в області курує сам Василь Деревляний.

Зокрема, Продан Тарас Петрович депутат Зборівської міської ради від партії “Батьківщина”, котру в області очолює Василь Деревляний.

Слюсарчук Галина Петрівна – це дружина іншого депутата міської ради Зборова від тієї ж політичної сили Слюсарчука Руслана Йосифовича.

І ось тепер в Чорткові Василь Деревляний не допустив роздерибанити чергову аптеку . Цікаво – можливо там облаштують новий секонд-хенд, або ж навпаки зроблять капітальний ремонт на більш як півмільйона, а гроші собі в кишеню покладуть місцеві представники “Батьківщини”.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286