Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області жахливий сімейний скандал – чоловік жив з мамою та її доньками статевим життям

в Кримінал

Події розгорталися кілька років тому у селі Синява, Збаразького району, Тернопільської області. Сьогодні журналісти телеканалу “Інтер” у програмі “Стосується кожного” розповіли жахливу правду про особливу родину, пише TeNews

Як встановило слідство, протягом півроку 28-річний Юрій Екало мав статеві стосунки з  46-річною Валентиною та її доньками 18-річною Іриною і 12-річною Людмилою.

Спершу Валентина запевняла, що це чоловік її старшої дочки Ірини, та за версією батька дівчат – пана Муталіна, Юрій екало мав стосунки і з його дружиною – Валентиною, і з його дочками – Іриною та Людмилою.

Та найцікавіше, що сьогодні Валентина, матір дівчат, яку засудили разом з Юрієм впевнено заявляє, що ніякого згвалтування її дочок не було.

Натомість молодша дочка Людмила каже те саме, дівчина переконує, що це було не згвалтування, а кохання за взаємною згодою і претензій до Юрія немає, навпаки чекає його з міць позбавлення волі. Правда за час коли чоловік відбував покарання, Людмила встигла вийти заміж та народити дитину – сьогодні у неї піврічний син.

Чекає Юрія з тюрми і Ірина, друга дочка Валентини, яка також впевнена, що Юрій її кохає.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up