Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області призначили службове розслідування через скандальний випадок з військоматом у Зборові

в Кримінал

Нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернопільській області, в місті Зборів, працівники місцевого військомату прямо на вулиці зловили юнака , заламали йому руки та запхали в автомобіль. Юнака відвоювали перехожі, викликали поліцію та швидку.

У Тернопільській області юнаку заламали руки та запхали в авто – так працює військомат у Зборові (відео)

У мережі Фейсбук Володимир Шевченко, Регіональний координатор Уповноваженого ВР України з прав людини в Тернопільській області  розмістив відео, як у місті Зборів, Тернопільської області затримують хлопця, щоб відправити його у військо.

“По суті відео: це не кадр з кримінального фільму і не затримання відомого злочинця – це призов в армію України у Зборові! Тривала ця спроба викрадення до 10 хвилин, аж поки люди не викликали поліцію. Результат в хлопця пошкоджена рука – він після операції і розійшлись шви, поліція відмовилась реєструвати заяву від потерпілого і немає направлення на СМЕ. Розкажіть мені ще хтось про підвищення довіри до влади!, – написав Володимир Шевченко на своїй сторінці у Фейсбук”.

Водночас користувачі соцмережі пишуть, що ситуація двозначна.

Тарас Паляниця Весела і водночас складна ситуація. Думаю відео за кілька годин стане популярним на головних ЗМІ країни. Найголовніше – нема тут правих і не правих. Ловлять і відправляють – порушення закону. Не з’являються у військомат – порушення закону!”.

Сьогодні у військоматі відреагували на ситуацію, призначивши службове розслідування по даній справі.

За словами речника Тернопільського обласного комісаріату, якщо дане відео є правдиве і інформація підтвердиться, то винні особи постануть перед законом.

За словами ж самого потерпілого – він тільки нещодавно повернувся із заробітків з-за кордону, де травмував руку.

Якби хлопець отримав повістку, то обов’язково завітав би у військомат, пише Терен.

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up