Тернопіль

Сила в правді

У Теребовлі містяни створили живий Герб України у вишиванках (фото, відео)

в Новини

У місті Теребовля, Тернопільської області на день вишиванки було організовано масштабний концерт, приміщення райдержадімністрації одягнули у 40-ка метровий вишитий рушник, а також було організовано оригінальний флешмоб.

234 особи у вишиванках за участі військових 44-ої артилерійської бригади, що дислокується у Теребовлі, створили своїми тілами живий вишитий Герб України – тризуб, передає сайт ТОДА.

Детальніше у відео

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернополі було встановлено черговий національний рекорд – найбільша кількість депутатів усіх рівнів на одній локації у вишиванках.

Унікальний вишиваний рекорд встановили у Тернополі (фото)

На вихідні у Тернополі , в парку імені Тараса Шевченка відбувся традиційний культурно-мистецький фестиваль “Цвіт вишиванки”.

Під час фестивалю – продавали вишиванки та національну атрибутику, а також різноманітні сувеніри та дитячі іграшки.

Також далі по центральній алеї у парку було розташовано намети рестрраторів, де можна було скуштувати національну країнську кухню.

Під час свята було зафіксовано черговий рекорд України – “Найбільша кількість депутатів усіх рівнів у вишиванках на одній локації”.

Сьогодні на одній локації 350 депутатів, об’єднавшись разом, створили нове досягнення України – вишиваний рекорд Тернопільської області.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up