Тернопіль

Сила в правді

15 мільйонів гривень витратили на ремонт військового гуртожитку у Теребовлі

в Новини

Починаючи з 2016 року у місті Теребовля, Тернопільської області розпочали ремонт та реконструкцію приміщень гуртожитків та загалом військової частини у містечку. 

Роботи було чимало, адже з 2004 року дане приміщення було занедбане. У казарму провели світло, воду, газ, зробили капітальний ремонт гуртожитків – замість довгих кімнат, де жили усі підряд військові сьогодні створена блочна система.

Було поставлено нову огорожу, та побудовано сучасну котельню.

Загалом на реконструкцію гуртожитків для військових, які сьогодні відповідають стандартам НАТО виділили 15 мільйонів гривень.

Військовий гуртожиток у Теребовлі розрахований на 125 військовослужбовців.

За словами ремонтників, до облаштування казарми також долучилися і місцеві бізнесмени та меценати, які хто грошима, а хто руками допомагав відновлювати військову частину у Теребовлі, пишуть місцеві ЗМІ. 

На сьогодні гуртожиток введений в експлуатацію – там уже проживають та служать військові, працює кухня, медична частина.

До слова, під час проведення ремонтних робіт на території військової  частини у Теребовлі, найбільших змін зазнала казарма для службовців, у якій замінено перекриття, облицювання стін, електропроводку  та повністю утеплено фасад.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up