Тернопіль

Сила в правді

В Україні випустили унікальну марку із зображенням моста у Плебанівці

в Новини

Днями, “Укрпошта” випустила в обмеженій кількості марку із зображенням мосту. 

Міст це конструкція, що збудована у 1896 році у селі Плебанівка, Тереюовлянського району, Тернопільської області завдяки надійній кам’яній кладці і масивній основі.

Міст чудово зберігся, сьогодні він функціонує і по ньому курсують пасчажирські та вантажні потяги.

А “Укрпошта” надрукувавши таку марку вирішила взяти участь у міжнародному конкурсі – 2018 EUROPA. Тема нинішнього року – “Мости”.

Залізничний віадук має 9 арок, зроблених з натурального каменю сірого відтінку. Головна роль віадука – полегшення подолання різних перешкод на місцевості залізничним транспортом. Він пролягає над балкою, поєднуючи її схили і утворюють пряму дорогу, повідомляє unc.ua.

Конкурс на кращу марку Європи триватиме до 9 вересня. Марка-переможець буде визначена в результаті голосування, яке буде проходити на сайті. Проголосувати можна вже сьогодні.

У конкурсі бере участь 58 марок з Андори, Австрії, Білорусії, України, Болгарії, Хорватії, Естонії, Франції, Греції, Німеччини, Італії, Латвії, Мальти, Іспанії, Швеції та інших.

Проголосувати можна включно до 8 вересня 2018 року, заповнивши відповідну анкету на сайті тут. Вказавши свою країну, місто проживання, та прізвище та ім’я.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up