Тернопіль

Сила в правді

Нардеп з Тернополя Роман Заставний продав дорогий маєток та шикарний позашляховик

в Правда про чиновників

У декларації Романа Йосиповича Заставного, колишнього мера Тернополя, а сьогодні Народного депутат України, ніби то немає нічого цікавого – багато підприємств, фірм, земельних ділянок, прибутків. Та журналістів зацікавило, що минулого року нардеп продав шикарний маєток під Тернополем та дорогий позашляховик. 

До слова, минулого року син нардепа – Петро Заставний відкрив черговий ресторан у центрі міста, а цього року збирається зіграти весілля з дочкою тернопільських підприємців блогеркою Аліною Френдій.

Та повернемося до декларації нардепа.

Минулого року, Роман Заставний заробив всього 229146 гривень. Натомість, колишній мер Тернополя отримав за 2017 рік за відчуження рухомого та нерухомого майна чимало мільйонів.

За даними Тернограду, Роман Заставний продав автомобіль “Land Rover” 2008 року випуск та отримав 600 тисяч гривень прибутку.

Ілюстративне фото

Далі нардеп вирішив продати і шикарний маєток у селі Великі Гаї, що неподалік Тернополя, площею 357 метрів квадратних. За цей дім нардеп отримав 1 мільйон 940 тисяч гривень.

Продаж відбувся у серпні 2017 року.

Відтак нардем уже задекларував  готівкові кошти у розмірі 77 000 доларів та 3 275 000 гривень. Його дружина задекларувала 190 000 доларів і 250 000 гривень.

Детальніше з декларацією нардепа можна ознайомитися за посиланням тут.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up