Тернопіль

Сила в правді

Монастириський чиновник забув задекларувати куплену квартиру і отримав штраф

в Кримінал

У Монастириську, Тернопільської області, працівник районної державної адміністрації, заповнив декларацію про доходи за 2017 рік. 

Та у головному фінансовому документі. чиновник забув вказати придбану у Монастириську квартиру, вартістю 145 тисяч 136 гривень.

Чиновник не повідомив та навіть не заповнив додаткову декларацію.

Працівниками поліції за погодженням прокуратури області складено протокол про вчинення держслужбовцем Монастириської райдержадміністрації адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пишуть у прокуратурі. 

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернопільській області дев’ять чиновників не заповнили декларацію і постануть перед судом.

Дев’ять чиновників постануть перед судом, бо не подали декларації

У різних сільських та селищних радах Козівського району дев’ять депутатів не подали обов’язкові декларації про доходи за 2017 , а деякі навіть за 2016 роки. 

Прокуратура краю взялася розслідувати дану справу.

Сьогодні за матеріалами розслідування, відкрито кримінальні провадження стосовно дев’ятьох депутатів за статтею 366-1 КК України  – подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України “Про запобігання корупції”, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

Триває досудове розслідування. 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286