Тернопіль

Сила в правді

В одній із міських рад Тернопільської області мер виплачує працівникам премію за їзду на роботу на велосипеді

в Новини

Міський голова Чорткова Володимир Шматько запровадив ініціативу у міськраді. 

Починаючи від вчорашнього дня, 15 травня, кожен працівник міської ради, що приїжджатиме на роботу на велосипеді отримуватиме кожен місяць доплату до зарплати у розмірі 5 відсотків премії.

Також міський голова наголосив, що у міській раді Чорткова немає строгого дрес-коду.

На роботу чиновники можуть приходити і в футболках і в шортах, не обов’язково відвідувати мерію тільки у стврогих ділових костюмах, пише сайт Погляд.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернопільській області в Козівському районі перед судом постануть дев’ять чиновників, що вчасно не подали декларації про доходи за 2017-2016 роки.

Дев’ять чиновників постануть перед судом, бо не подали декларації

У різних сільських та селищних радах Козівського району дев’ять депутатів не подали обов’язкові декларації про доходи за 2017 , а деякі навіть за 2016 роки. 

Прокуратура краю взялася розслідувати дану справу.

Сьогодні за матеріалами розслідування, відкрито кримінальні провадження стосовно дев’ятьох депутатів за статтею 366-1 КК України  – подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України “Про запобігання корупції”, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

Триває досудове розслідування.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286