Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області 12-річна спортсменка 55 разів підняла гирю вагою 16 кілограм (фото)

в Новини

Днями у Тернополі, в палаці спорту “Текстильник” відбувся перший відкритий чемпіонат з гирьового спорту України.

136 спортсменів з 15 областей України та з Польщі змагалися у різноманітних вагових категоріях.

12-річна школярка зі Збаража Анастасія Роговська здобула срібну медаль та відповідне друге місце у ваговій категорії до 58 кілограм, 55 разів піднявши гирю вагою 16 кілограм.

Дівчина навчається у Збаразькій санаторній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради і Збаразької РК ДЮСШ.

До того ж Анастасія Роговська чемпіонка України серед школярів.

На останньому Чемпіонаті, Анастасія стала другою, виборовши срібну медаль. Перше місце зайняла 19-річна спортсменка, яка підняла 16-ти кілограмову гирю на 5 разів більше.

Після даного змагання, Анастасія поїде на чемпіонат світу з гирьового спорту в Італію.

Чемпіонат пройде у місті Мілан з 21 по 24 червня, пише інтернет- видання Доба.

До слова, вчора “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у травні поблизу Теребовлі пройдуть змагання серед школярів “Легенда  УПА”.

У Тернопільській області відбудеться теренова гра “Легенда УПА” (відео)

З 18 по 20 травня у місті Теребовля відбудеться теренова гра для школярів “Легенда Упа”. Цього року теренова гра пройде уже 15 раз.

Школярі за легендою мають знайти та переправити прапор “УПА” в Карпати у штаб повстанців.

До слова, у 1945 році сотня вояків української повстанської армії мала те саме завданння, та у нерівному бою потерпіла поразку, але прапор ворогам так і не віддала, пише сайт TV-4.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.