Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області планують встановити черговий співучий рекорд

в Новини

20 травня, у місті Бучач, Тернопільської області під час фестивалю “Бучацькі фанфари”, більше двох тисяч учасників планують одночасно заспівати духовний гімн “Многая літа тобі, Україно”. 

Під час фестивалю, на який сьогодні уже зареєстровано більше двох тисяч учасників з усіх куточків України, будуть виступи духових оркестрів з Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської та Хмельницької областей.

Чиновники Бучацької райдержадміністрації уже запросили представників Книги рекордів України, щоб зафіксувати черговий співучий рекорд, пишуть Тернополяни.

До слова, “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що днями у Тернополі було встановлено рекорд по найбільшій кількості депутатів усіх рівнів у вишиванках.

Унікальний вишиваний рекорд встановили у Тернополі (фото)

На вихідін у Тернополі , в парку імені Тараса Шевченка відбувся традиційний культурно-мистецький фестиваль “Цвіт вишиванки”. 

Під час фестивалю – продавали вишиванки та національну атрибутику, а також різноманітні сувеніри та дитячі іграшки.

Також далі по центральній алеї у парку було розташовано намети рестрраторів, де можна було скуштувати національну країнську кухню.

Під час свята було зафіксовано черговий рекорд України – “Найбільша кількість депутатів усіх рівнів у вишиванках на одній локації”.

Також у ці дні було визначено переможців на кращий Герб села, селища, району, міста та відповідно області, пише сайт ТОДА.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286