Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі батьків можуть позбавляти прав, якщо дитина 10 днів не ходить до школи без поважних причин

в Новини

У Міністерстві освіти та науки України запровадили норму, коли учень 10 днів без поважних причин не відвідує школу, то тоді вчителі повинні повідомити про даний випадок працівників Національної поліції у регіоні та службу у справах дітей.

Відтак, за прогули неповнолітніх учнів, будуть відповідати їхні батьки – від адміністративної до позбавлення батьківських прав.

Якщо працівники школи повідомили у поліції та службу у справах дітей, то проводиться розслідування, чому дитина 10 та більше днів не відвідувала навчальний заклад.

Якщо буде медична довідка, чи довідка від батьків чи опікунів, то справу закривають.

До того ж коли учень досягне повноліття та піде навчатися у вищий навчальний заклад, його дані з реєстру забирають.

Та якщо все ж таки так станеться, що дитина без поважних причин не відвідує школу, то батьків можуть позбачити прав через суд.

Ровесник пише, що кожна неповнолітня дитині шкільного віку має отримувати обов’язкову освіту.

Якщо цього немає , і немає поважних причин, а дитина все ж таки не відвідує школу, то відповідатимуть за це батьки чи опікуни школяра.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286