Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області на керівника Держгеокадастру призначили чиновника замішаного у криміналі

в Правда про чиновників

Віднедавна Іван Кузь, що раніше працював на посаді заступника керівника Бучацького району, очолив Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

Дана посада була вакантною, чиновник прозоро пройшов конкурс та отримав керівне місце.

Та не все так просто у біографії новопризначеного керівника Держгеокадастру.

За даними Бучацького інформаційного порталу ,

у січні на території Язловецької сільської ради активісти ГО “Скеля” разом з правоохоронцями зловили п’ятеро “кашкетників”, які незаконно видобували камінь.

Під час дачі показів, чоловіки заявили, що добро на незаконний видобуток каменю їм дав особисто заступник голови Бучацької РДА, а нині новопризначений керівник Держгеокадастру у Тернопільській області Іван Кузь.

За свідченнями чоловіків, лісники домогли з тросами, а пан Кузь дав офіційний дозвіл, щоб незаконно видобувати камінь на території Язловецької селищної ради.

Поки що ще тривають слідчі дії, тому говорити рано правдива ця інформація чи ні, та судячи з досвіду, Іван Кузь тепер добре керуватиме і земельними наділами і корисними копалинами на теренах області.

Головне, щоб після такого керівництва, на теренах краю ще залишилося що видобувати та де сіяти пшеницю.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up