Тернопіль

Сила в правді

Понад 50 мільйонів гривень спрямують на освітню галузь Тернопільської області у цьому році (відео)

в Новини

В обласній державній адміністрації відбулося засідання щодо питань фінансування та розподілу коштів в освітній газулі Тернопільської області.

За словами голови Тернопільської ОДА цього року з державного бюджету заплавновано виділити 26 мільйонів гривень субвенції, плюс 25 мільйонів гривень залишилося з минулого року.

Відтак, з 26 мільйонів, понад 4,5 мільйони гривень спрямують на придбання персональних комп’ютерів/ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи.

Далі понад дванадцять мільйонів гривень  витратять на оснащення кабінетів природничо-математичного циклу.

Більше семи мільйонів гривень спрямують на придбання шкільних автобусів.

Один мільйон 200 тисяч гривень виділять на купівлю обладнання для інноваційного навчально-тренінгового класу.

Решта 363 тисячі гривень витратять для купівлі пристроїв для програвання компакт – дисків із звуковим записом для підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше у відео

Плюс 34 мільйони гривень підуть на фінансуванння Нової української школи у Тернопільскій області.

Цього року за програмою Новою українською школою у Тернопільській області будуть навчатися – Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступеня №1 та Козівська ЗОШ І-ІІІ ступеня №1, Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ступеня та Чортківська ЗОШ І-ІІІ ступеня №7.

Крім того, на регіональному рівні бере участь в експерименті Шумська ЗОШ І-ІІІ ступеня№1.

А вже з 1 вересня в абсолютно нових класах будуть вчитися понад дванадцять тисяч першокласників, пише сайт ТОДА.

До того ж говорили чиновники про фінансуванння інклюзивної освіти, доставку конструкторів Лего у школи у перші класи шкіл Тернопільської області.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286