Тернопіль

Сила в правді

З початку року у Тернопільській області зареєстровано більш як 18 тисяч земельних ділянок

в Новини

З січня по квітень цього року у Тернопільській області зареєстрували у Державному земельному кадастрі 18 190 земельних ділянок.

Щодо районів, та найбільше земельних ділянок було зареєстрованог у Збаразькому районі  — 2 081, у Тернопільському районі — 1 544, у Бережанському районі — 1 410, у Кременецькому районі  — 1 317 та у Борщівському районі — 1 294 земельних ділянки.

Також земельники розповіли, що у цьому році за той же період було видано 10 тисяч 626 витягів із кадастрової системи про земельну ділянку.

Відтак найбільше витягів було видано – у Тернопільському  районі – 960, у Збаразькому – 906, у Борщівському – 848, Чортківському 653 та Кременецькому – 612 районах Тернопільської області, пише lanlord.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що тернопільські комунальники мають кілька десятків земельних ділянок.

Тернопільські комунальники мають мізерні зарплати, проте декларують нерухомість за кордоном та дорогі позашляховики (фото)

Мова йде про Рудницьку Ірину Іванівну, заступника начальника управління з економічних питань Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради. 

Згідно декларації про доходи, жінка проживає у місті Волочиськ, Хмельницької області.

До того ж у власності родини пані Ірини Рудницької є – чотири квартири у Тернополі, житловий будинок  та земельна ділянка площею 1900 метрів квадратних у місті Волочиськ, та квартира у Польщі, площею 45 метрів квадратних.

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up