Тернопіль

Сила в правді

Тернопільська область в трійці лідерів по встановленню сонячних електростанцій (відео)

в Новини

Майбутнє за альтернативними джерелами енергетики – по-перше це екологічно, по-друге це дешево, по-третє це приносить прибуток. 

За даними Міністрества палива та енергетики України, на сьогодні в країні дуже багато домогосподарств встановлюють сонячні елетростанції – це дає змогу не платити за елетрику, а також продавати її провідним енергетичним компаніям за вигідними тарифами.

На сьогодні на теренах України сонячні елетростанції уже встановили 3553 домогосподарства країни.

Натомість, лідерами по встановленню сонячних елетростанцій є Київська, Дніпропетровська та Тернопільська області.

У Київській області вже встановили 517 сонячних елетростанцій, Дніпропетровська область на сьогодні має 362 сонячних станції, а у Тернопільській області встановили 261 сонячну елетростанцію.

За словами власників сонячних елетростанцій, в рік на станції потужністю 10 кіловат можна заробити близько 50 тисяч гривень, пишуть на офіційному сайті Тернопільської облдержадміністрації.

Детальніше у відео

До слов, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у місті Монастириська інвестор планує встановити сонячні елетростанції.

У Монастириськах інвестор хоче облаштувати сонячні електростанції

У місті Монастириська, Тернопільської області вже незабаром можуть з’явитися альтернативні види енергетики. 

Мова йде про будівництво в місті сонячних електростанцій, які працюватимуть виключно на сонячній енергії.

Про це у мережі Фейсбук заявив міський голова Монастириська Андрій Старух.

Чиновник відзначив , що до нього звернувся потенційний інвестор, який хоче орендувати дві земельних ділянки в межах міста, а також звести та запустити сонячні електростанції.

“До мене звернувся інвестор про можливе розміщення на території міської ради сонячних електростанцій. Мова йде про земельні ділянки в районі міського сміттєзвалища в напрямку підстанції ЛЕП ПС 11035-10 Монастириська, а також в районі так званого “Льотниська”, – написав Андрій Старух”.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286