Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі активісти намагаються звільнити з посади головного архітектора міста Василя Бесагу

в Новини

Активісти “Дем Альянс Тернопіль” зареєстрували та розмістили на порталі https://e-dem.in.ua/ петицію про звільнення з займаної посади начальника управління містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради Бесаги Василя Йосиповича. 

За словами активістів, Василь Бесага головний винуватець в тому, що у Тернополі хаотично забудовують мікрорайони міста, ведуть будівництво у парках міста, встановлюють мафи де тільки можна.

Хаотична забудова Тернополя, нищення зелених зон, зокрема і парків, повсюдне розміщення МАФів, закриття на догоду…

Gepostet von ДемАльянс Тернопіль am Sonntag, 6. Mai 2018

Також головного архітектора звинувачують у тому, що в Тернополі підробляють документи з містобудівної документації, що сприяє створенню корупційних схем.

Якщо петиція невдовзі набере певну кількість голосів, то міським посадовцям доведеться розглянути петицію про звільнення головного архітектора Тернополя Василя Бесаги.

До слова, у корупції звинувачують міського голову Кременця, що присвоїв собі 100 тисяч гривень.

Міському голові Кременця подарували мотузку та мило (відео)

На 3 травня цього року призначено перше судове засідання у справі незаконного призначення та присвоєння 100 тисяч гривень премії міським головою Кременця – Олексієм Ковальчуком

За словами активістів “Правого сектора”, міський голова Кременця сам собі виписав близько 100 тисяч гривень премії, за те, що у місті немає нормальних доріг, за екологічну катастрофу з річкою Іква у центрі , за підвищення тарифів на комунальні послуги і так далі.

Активісти “Правого сектору” разом з поліцією завітали у робочий час в кабінет міського голови та пред’явили йому усі звинувачення.

Міський голова Кременця Олексій Ковальчук погодився і визнав свою провину підписав усі документи.

І ось уже третього травня має відбутися перше засідання суду по даній справі.

 

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286