Тернопіль

Сила в правді

Тюрма, або ж громадські роботи загрожують жителю Тернопільського району, що шість місяців не платив аліменти

в Кримінал

У поліції Тернопільської області розповіли, що у них на обліку перебуває чоловік, що близько шести місяців не сплачує аліменти на двох малолітніх дітей.

Злісний боржник проживає на території Тернопільського району, так само як і його діти.

Сьогодні вирішується питання про обрання чоловікові міри запобіжного заходу за ухиляння від сплати аліментів.

Чоловікові загрожує або ж обмеження волі на строк до двох роківв, або ж громадські роботи на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арешту на строк до трьох місяців.

За словами правоохоронців сьогодні на території краю є й такі злісні неплатники, що не виплачують дітям аліменти більш як півроку, тому таким чоловікам найперше не дозволяють виїзд закордон, забирають водійське посвідчення, щоб не керувати транспортним засобом, також таким неплатникам не можна ходити на полювання та мати зброю і тим паче користуватися нею.

Також злісного неплатника, який приміром немає грошей та роботи можуть залучати до суспільно-корисних робіт.

Тривалість таких робіт станогвить – від 120 до 240 годин. Боржник може працювати щодня, але не більш як вісім годин. Якщо ухилятиметься від таких робіт, його можуть арештувати. У такому разі добу арешту рахуватимуть за 15 годин суспільно корисних робіт. При цьому термін арешту не може перевищувати 15 діб. Такий вид покарання застосовуватимуть до батьків які не працюють чи не мають коштів на утримання дитини, повідомили в поліції.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286