Тернопіль

Сила в правді

Підпільну нарколабораторію виявили правоохоронці у Тернопільському районі (фото)

в Кримінал

Протягом десяти місяців один із жителів Тернопільського району в оселі своєї співмешканки облаштував підпільну нарколабораторію та виготовляв зі своїм другом за допомогою спеціального обладнання амфетамін. 

Протягом 10 місяців у нарколабораторії за даними правоохоронців вдалося синтезувати понад п’ять кілограм амфетаміну, за ринковими цінами – його вартість становить 1,5 мільйона гривень.

Амфетамін продавали на території Тернопільської та Івано-Франківської областей.

Наркодилера затримали під час транспортування амфетаміну.

Далі на місці події правоохоронці виявили 400 грам амфетаміну та вилучили і наркотичну речовину і спеціальне обладнання для синтезу наркотиків.

Особу підозрюваного затримано згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому оголошено про підозру у скоєні злочину передбаченого частиною 3 статті 309 кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід – тримання під вартою із заставою 500 000 гривень, розповіли в обласному управлінні Національної поліції у Тернопільській області.

На сьогодні, правоохоронці перевіряють й інших осіб, які можуть бути причетними до злочину.

За результатами відповідних експертиз, буде вирішено питання щодо повідомлення затриманому про підозру згідно статті 317 кримінального кодексу України – організація незаконного виробництва психотропних речовин.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up